Nasze 4 działalności biznesowe + marzenie

Nasze 4 działalności biznesowe + marzenie

Jeśli jesteś w tym miejscu, to zapewne chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat naszej działalności biznesowej, albo chcesz z nami nawiązać współpracę.Nasze cztery działalności biznesowe plus jedno marzenie o którym przeczytasz na końcu

1.Pomagamy w doborze systemów parkingowych od 2012 roku.

Proponujemy innowacyjne, zautomatyzowane oraz dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania na nowoczesny parking. Są to systemy renomowanych producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

W zależności od Twoich indywidualnych preferencji oraz potrzeb przedstawimy oferty na inteligentne systemy parkingowe, wśród których mogą się znaleźć:

 • parkingi z punktem obsługi bezpośredniej,
 • parkingi bezobsługowe,
 • parkingi z identyfikacją rejestracji,
 • parkingi abonamentowe.

Wszystkie wyżej wymienione systemy możemy dodatkowo wyposażyć w funkcję rozpoznawania rejestracji pojazdu.

Kompleksowym, a zarazem najbardziej rozbudowanym systemem jest parking bezobsługowy, dla którego dobieramy takie urządzenia i elementy, jak:

 • bileterka wjazdowa,
 • szlaban/-y,
 • terminal wyjazdowy,
 • samoobsługowa kasa parkingowa,
 • sygnalizator/-y, słupki,
 • inne techniczne elementy (konieczne a niewidoczne dla użytkowników).

Nasi sprawdzeni partnerzy biznesowi montują blokady parkingowe, które są doskonałym zabezpieczeniem wykupionego miejsca parkingowego lub wjazdu przed dostępem nieuprawnionych osób.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi serwisantami, którzy zajmują się konserwacją, przeglądami oraz naprawą wszelkiego rodzaju elementów systemów parkingowych – w szczególności szlabanów i urządzeń integrujących systemy parkingowe.

Masz pytania dotyczące tej części naszej działalności? Jesteś zainteresowany konkretnymi produktami, czy usługami?

Jeśli dysponujesz czymś, co mogłoby być dodatkowym produktem/usługą do systemów parkingowych – napisz do nas.

Jeśli potrzebujesz systemu parkingowego przygotujemy spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości oraz odpowiemy na wszelkie pytania w tej kwestii.

W celu kontaktu napisz do mnie na adres angelika@efektywnerealizacje.pl

Hotele, centra logistyczne, szpitale, budynki użyteczności publicznej, parkingi przy biurowcach, czy lotniskach będą miały inną specyfikację oferty na system parkingowy.

Realizujemy zlecenia w całej Polsce.


2.Blog chrześcijańsko-lifestylowy KUNAonline od 2016 roku.

Początkowo nasz blog był moim marzeniem, po to abym mogła spełniać swoje pisarskie ambicje. Pisanie uwielbiam i mocno mnie to odpręża – niezależnie od tematyki.

Zrozumieliśmy z czasem, że tworzone i udostępniane tam materiały mają realny i pozytywny wpływ na inne osoby, dlatego kontynuujemy jego istnienie, aby działo się więcej dobrych rzeczy.

Nasze treści wielokrotnie stały się źródłem inspiracji dla wielu osób, co nas bardzo cieszy 🥰

Skupiamy się na tematach lifestyl’owych, takich jak:

 • zdrowy styl życia,
 • dieta wegańska i bezglutenowa,
 • relacje w związkach i małżeństwie,
 • pasja,
 • praca,
 • rodzicielstwo,
 • wartości, zwłaszcza wynikające z bycia chrześcijaninem.

Jesteśmy życiowymi praktykami i minimalistami o czym niejednokrotnie tam wspominamy i podpowiadamy rozwiązania.

Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą w tematach ważnych społecznie np. promujemy Naturalne Planowanie Rodziny. Przykład sprzętu, który ułatwia obserwacje w tej materii to Tempdrop. Jako jedyny blog w Polsce rozpoczęliśmy 5 lat temu jego promocję i do tej pory mamy z tego profity a jego użytkowniczki są bardzo zadowolone (w tym ja 😊) ZOBACZ tutaj

Promujemy tylko etyczne usługi i produkty, które są zgodne z naszymi wartościami.

W blog zaangażowani jesteśmy całą rodzinką. Ja piszę teksty oraz dobieram grafiki, Przemysław zajmuje się sprawami technicznymi a nasz najstarszy syn robi zdjęcia do grafik i zajmuje się ich obróbką. Młodsze dzieci pomagają podczas robienia zdjęć do artykułów np. ustawiają przedmioty.

Blog jest narzędziem, które umożliwia budowanie i wzmacnianie naszej marki osobistej.

Co jakiś czas wysyłam wartościowy newsletter do osób, które się na niego zapisały.

Przekierowujemy też Czytelniczki na nasz sklep internetowy, gdzie oferujemy wyselekcjonowane produkty i usługi, które sami polecamy i w które wierzymy.

Zachęcam do zapisania się na listę mailingową, bo tam również pojawia się sporo pożytecznych i wartościowych treści – wystarczy wejść na jakikolwiek artykuł i będzie taka opcja na samym dole lub na stronie głównej po prawej stronie (na smartfonie na dole).

Kunaonline.pl nabiera coraz większej wartości i ubogaca się w treści, co wpływa na życie naszych (głównie) Czytelniczek i ich rodzin. Jesteśmy dumni ze stworzenia pozytywnego (nie krzykliwego) miejsca online, w którym wartości odgrywają kluczową rolę.

Nasza działalność blogowa to nie wszystko, ponieważ w ramach współpracy powstały teksty do innych miejsc w sieci. Oto przykłady:

 • Portal Wybieram Boga, opublikował moją recenzje Notesów Duchowych (ZOBACZ TU)
 • Basia Budziak posłużyła się tekstem na temat naszego małżeńskiego doświadczenia z NPR (ZOBACZ TU)

Na YouTube znajdziesz nasze nagrania, również będące wynikiem naszych współprac. Oto kilka przykładów:

 • Moja rozmowa z Basią Budziak z Jak zrozumieć kobietę o naszym podejściu do NPR (ZOBACZ TUTAJ)
 • Moja i Przemysława rozmowa z Beatą i Pawłem Chodkiewicz na temat Tempdrop (ZOBACZ TUTAJ)
 • Moja wypowiedź o Kobiecie w działaniu, czyli inaczej 9 sposobów, jak wykorzystywać swoje ciało dla siebie i innych dla portalu Młode Talenty (ZOBACZ TUTAJ)

Planujemy reaktywację naszego kanału na YouTube 💪💪

Nasz blog nie tylko się utrzymuje (np. koszty serwera, hosting itp. ) ale pozwala zarobić. To pokazuje, że przedsiębiorcze myślenie nie musi być w sprzeczności z wyznawanymi (niepopularnymi) wartościami.

Wszelkie pytania, sugestię, czy propozycję współpracy w temacie bloga prosimy kierować na adres blog@kunaonline.pl


3.Sklep KUNAonline.com.pl

Sklep obsługuje nasza spółka Efektywne Realizację, która istnieje od 2018 roku.

W branży środków do pielęgnacji skór (naturalnej, jak i imitacji), działam od 2006 roku (Angelika Kuna).

Nie pracujemy w modelu MLM, a oferujemy wysokiej jakości angielskie produkty, które mają na celu ułatwienie codzienności.

Oferowane produkty traktujemy jako premium, ponieważ cechuje je niezwykła trwałość.

Przykładowo Renapur Leather Balsam do impregnacji i pielęgnacji skór ma żywotność minimum 5 lat oraz wyjątkowo szerokie i skuteczne opcje do zastosowania. Cała rodzina produktów Renapur to naturalne “wspomagacze” życia rodzinnego, jak i biznesowego, no bo lśniące i zadbane buty mogą dać pozytywne pierwsze wrażenie 😉

Obecnie moda stawia na ekologiczne rozwiązania, także w tym obszarze, dlatego z radością podjęliśmy się dystrybucji tych unikalnych produktów.

Jeśli masz podobne zainteresowania zapraszamy do współpracy. Działając razem, możemy osiągnąć więcej.

A może dysponujesz produktami, które uzupełniałyby naszą ofertę?

Napisz do nas na angelika@efektywnerealizacje.pl

Wierzymy, że znajdziesz u nas to, czego szukasz. Rozejrzyj się po naszym sklepie i ciesz się rozwiązaniami, którymi ułatwisz swoją codzienność 😃 SKLEP (TUTAJ kliknij)

Realizujemy zamówienia na terenie Polski, a osobiście dostarczamy w Będzinie i miastach ościennych.


4.Telemarketer, ankieter i przedstawiciel handlowy od 2009 roku.

Od zawsze lubię rozmawiać przez telefon i nie obce mi dzwonienie kilka razy w konkretnej sprawie do klienta, czy potencjalnego klienta. Potrafię być w tej materii uparta i konsekwentna, aby uzyskać określone informacje.

Podobnie jak WA obsługuje arkusze i dyski Google, aby wpisać tam uzyskane informacje i trzymam się umówionych terminów. (Angelika Kuna)

Pracuje też na iFirma w tematyce eCommerce, jak i CRM, a także na Fakturowni.

Nieustannie i na różne sposoby znajduję klientów; osobiście, telefonicznie, mailowo, sms’owo itp. Minimalna kwota transakcji dokonanych dzięki mnie to 25,00zł a maksymalna (do tej pory) jaką udało mi się uzyskać to 120.000,00 zł.

Jestem skutecznym sprzedawcą, który osiąga wyznaczone cele.

Mam bardzo dobrą dykcję przez telefon – ocena Head Hunter’a. Jestem otwartym ekstrawertykiem, który dość łatwo nawiązuje kontakty.

Moją samodyscyplinę do home office (zanim stało się to modne 😊), doceniła już niejedna osoba 😄

Mogę tymczasowo pomóc przy projekcie.

Rozliczenie oczywiście w formie B2B oraz z wykorzystaniem mojego sprzętu.

Jeśli masz dla mnie propozycję napisz proszę na adres angelika@efektywnerealizacje.pl

Realizujemy zdalne zlecenia w całej Polsce a stacjonarne w Będzinie i miastach ościennych.


5.Marzenie a może pomysł na twórczy biznes?

Ja i Przemysław jesteśmy zafascynowani bezglutenowym i wegańskim jedzeniem. Dlaczego tak się stało możesz poczytać TUTAJ Kliknij

Bardzo cenimy sobie zdrowe i wartościowe odżywianie. Nie chcemy czuć się źle (a tak było przy “normalnej” diecie) ani tego, aby bezsensownie cierpiały zwierzęta.

Marzy nam się nasza własna knajpa/restauracja wegańsko-bezglutenowa. Nie mamy wystarczającej wiedzy i środków na realizację tego pragnienia ale mamy za to różne umiejętności, które mogą się okazać przydatne.

Jeśli Ty również masz podobną fantazję odezwij się do nas i zacznijmy rozmowy, które być może kiedyś wspólnie doprowadzą nas do tego celu.

W tej materii napisz proszę również na adres angelika@efektywnerealizacje.pl

Może spotkamy się na realnej lub wirtualnej kawce? 😉

Byłoby super, żeby takie miejsce powstało w Będzinie lub mieście ościennym ☺😊


PODSUMOWANIE

Mimo dni wypełnionych różnymi zadaniami i projektami, zarówno dla nas samych, jak i dla naszych klientów, istnieje jedna wartość, którą niezmiennie stawiamy na pierwszym miejscu – UCZCIWOŚĆ. Pieniądze są efektem ubocznym naszej pracy, a naszym prawdziwym celem jest zmienianie świata na lepsze, choć oczywiście rachunki też muszą być opłacone 😉

Jeśli masz jakiekolwiek powody, aby podzielić się tym artykułem, nie wahaj się i udostępnij go dalej. Jeśli masz ochotę, podziel się również swoją opinią, daj nam feedback, lub kontakt do potencjalnego Partnera Biznesowego – zawsze jesteśmy otwarci na takie (bez)cenne informacje.

Ważne jest dla nas nie tylko rozwijanie biznesu, zarówno naszego, jak i naszych kontrahentów ale również tworzenie pozytywnego wpływu na nasze otoczenie. Dlatego podejmujemy działania, które przyczynią się dla dobra innych i naszej wspólnej przyszłości.

Wierzymy, że siła uczciwości i pozytywnych relacji biznesowych jest niezastąpiona. Dlatego cieszymy się z opcji dzielenia się naszą pasją i wartościami z Tobą, naszymi czytelnikami i potencjalnymi Partnerami Biznesowymi.

Dziękujemy za zaufanie i wiarę w naszą misję. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej i wpływać na świat w pozytywny sposób. Czekamy na Twoje wiadomości, uwagi i propozycje!

Ps. Więcej szczegółowych informacji o nas – nie biznesowych, znajdziesz (TUTAJ kliknij)


Życzymy Ci wszelkich sukcesów zawodowych!
Angelika i Przemysław KUNA
Share Button
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.