Wakacyjna Miłość w 149 godzin

Wakacyjna Miłość w 149 godzin

Cześć kochani. Postanowiłam napisać Wam o wspaniałych rekolekcjach, które odbywają się co roku podczas wakacji. Pozostały jeszcze wolne miejsca, dlatego gorąco zachęcam do wybrania się na nie. W tym roku będzie Uroczo w Uroczysku w Porszewicach 😉 8-14.07.2019r.

Po co są rekolekcje?
Rekolekcje spełniają bardzo ważna rolę – umacniają w wierze i pomagają w codziennym życiu. Dzięki nim można się zatrzymać, złapać oddech i spojrzeć na kwestie swojej wiary z innej perspektywy.

A dlaczego warto wybrać się na rekolekcje podczas wakacji?

Sądzimy, że właśnie ten wolny czas to najlepszy moment, aby poświęcić Panu Bogu nie tylko kilka godzin (jak to podczas „kościelnych” rekolekcji bywa) ale umożliwić samemu sobie zagłębienie się w Jego Miłość.

Zdecydowanie okres wakacyjny/letni sprzyja refleksji i odpoczynkowi, co pozwala na dotarcie do własnego wnętrza i otworzenie się na wolę Boga.

Dlaczego warto się wybrać na 149 godzin?

Program rekolekcji jest ciekawy i opływa w różnorodność. Zarówno dla małżonków, jak i singli, młodszych i starszych. Więcej informacji znajdziesz na http://149godzin.pl

Kto organizuje te rekolekcje?
Rekolekcje organizuje Sosnowiecka Odnowa w Duchu Świętym – naszym zdaniem żywy, radosny Kościół, który niesie Dobrą Nowinę poprzez braterska służbę i miłość, pokazując przy tym, że Bóg jest naprawdę obecny w KAŻDEJ sferze życia. Wiemy, że tam gdzie GO zapraszamy potrafi dokonać cudów.

W tych ludziach jest ogromna pasja wypływająca z miłości do Boga. Znamy ich osobiście i wiemy, że to wszystko co robią, czynią z Miłości do Niego i ludzi. A Jego samego chcą pokazywać innym, takim jakim jest naprawdę – jako kochającego Ojca.

Sami doświadczyliśmy tego, jak z innej perspektywy pokazali nam Prawdziwego Żywego Chrystusa.

Zaczęło się od Kursu Alpha… (ale to historia na odrębny artykuł 😉 ).

Czy tylko modlitwa i medytacja?
Oczywiście sporo czasu przewidziane jest na modlitwę, warsztaty, konferencję i uwielbienie Boga (co uwielbiamy 🙂 ). Poza tym są organizowane zabawy rekreacyjne, rozmowy w grupach. W planach jest wycieczka w ciekawy obszar turystyczny. Krótko mówiąc, będzie kolorowo i aktywnie.


Czy jest opieka dla dzieci?
Podczas rekolekcji 149 jest zapewniona bezpłatna opieka nad dziećmi, tak aby rodzice mogli skupić się na najważniejszych punktach rekolekcji.

Po co to wszystko?

Przeżycie takich rekolekcji może, ale nie musi wzbudzić w Tobie chęć wejścia do wspólnoty. Może przyłączysz się do Nas. Pamiętaj, że jest wiele istniejących i prężnie działających wspólnot (Ruch „Światło-Życie”, Neokatechumenat, Akcja Katolicka, Bractwo Szkaplerzne etc. ). Jesteśmy pewni mocy Ducha Świętego, która objawia się na takich wydarzeniach i wiemy, iż ON sam umocni Cię i pokieruje. W tym pędzącym świecie tak trudno płynąć samemu.

Zafunduj sobie dobry czas z Bogiem w świetnym towarzystwie. Być może to będzie przełomowy okres w Twoim życiu.

Odważysz się?

Jeśli problemem są pieniądze – to nie problem 😉 Daj znać spróbujemy temu wspólnie zaradzić.

Pamiętaj nie jesteś Sama/Sam na tym świecie. Są ludzie, którzy poświęcają swój czas i pieniądze (!) też, aby przybliżać innym Chrystusa.

Oni na nic nie liczą, tylko szerzą królestwo niebieskie na ziemi, bo wiedzą – nasza wędrówka kończy się w Niebie.

Może masz pytania, nawet trudne i chcesz być anonimowy to napisz wiadomość blog@kunaonline.pl lub zostaw komentarz.

Share Button
One Comment
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.