Ewangelia 11 SIERPNIA 2018 + komentarz

Ewangelia 11 SIERPNIA 2018 + komentarz

WSPOMNIENIE ŚW. KLARY, DZIEWICY

Chrystus może zabrać każdy problem, czy trudność.

Sama się o tym przekonałam dość mocno trzy miesiące temu (więcej w art. pt “Błogosławiona” https://kunaonline.pl/?p=3652).

On może wszystko.

Niekiedy tylko czeka na “prawdziwe” oddanie Mu dowodzenia w danej sprawie.

A Ty masz coś z czym sobie nie radzisz?

SOBOTA XVIII TYGODNIA ZWYKŁEGO,

EWANGELIA  (Mt 17,14-20)

Pewien człowiek zbliżył się do Jezusa i padając przed Nim na kolana, prosił: „Panie, zlituj się nad moim synem. Jest epileptykiem i bardzo cierpi; bo często wpada w ogień, a często w wodę. Przyprowadziłem go do twoich uczniów, lecz nie mogli go uzdrowić”.

Na to Jezus odrzekł: „O plemię niewierne i przewrotne! Dopóki jeszcze mam być z wami; dopóki mam was cierpieć? Przyprowadźcie mi go tutaj”. Jezus rozkazał mu surowo i zły duch opuścił go. Od owej pory chłopiec odzyskał zdrowie.

Wtedy uczniowie zbliżyli się do Jezusa na osobności i pytali: „Dlaczego my nie mogliśmy go wypędzić?”

On zaś im rzekł: „Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: «Przesuń się stąd tam», i przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was”.

&&& Święta Klaro prosimy Cię, abyś szczególnie wstawiała się u Boga za naszą całą rodziną, abyśmy się zawsze kochali i dążyli wspólnie do świętości.

Dziękujemy Ci, że tu zaglądasz.
Podobał Ci się wpis? Śmiało udostępnij go dalej. A także koniecznie polub nasz profil na Facebooku , abyśmy czuli sens naszej pracy.

Share Button
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.